Kuidas valida kaupu Sildipood.ee e-poes?

Oled esilehel, Sul on valida nelja peamenüü vahel, millel kõigil on alamkategooriad, mille peale klõpsates saad hakata oma valikuid tegema. Kui oled klõpsanud peamenüüle või mõnele alamkategooriale avaneb toodete kõrval vasakul ka kogu TOOTED menüü, kust võid valida sobiva kategooria alt sobiv tootegrupp.
Näiteks vali: Olmemärgid > Turism.
Tootegrupi lehel vali sobiv toode. Klõpsates kursoriga toote pildile avaneb see suurelt eraldi aknana. Kui oled leidnud sobiva toote klõpsa kursoriga TOOTE INFO.
Toote info lehelt leiad kogu info toote kohta, samuti ka hinna (erinevaid variatsoone valides toote hind muutub). Seejärel vali sobiv materjal, suurus ning kogus ja lisa toode OSTUKORVI. Ülevaate ostukorvi sisust saad veebilehekülje paremal üleval servas asuva ostukorvi kujutisega ikooni alt, mis näitab Sinu poolt valitud tooteid ja kogusummat.

Tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine.

Sinu ostukorv luuakse hetkest, mil Sa klõpsad lingile “Lisa ostukorvi”.

Tellimuse vormistamiseks tuleb klõpsata nuppu KASSA, mille Sa leiad OSTUKORVIST
või ülevalt ribamenüült OSTUKORVI ikooni kõrvalt. KASSA lehelt leiad oma valitud toote, kus soovi korral saab korrigeerida kogust või kustutada sobimatu tellimus sootuks.
Kui kõik sobib vali SAATMINE alt sobiv saatmise viis. Valinud saatmisviisi, näed all kogu oma tellimuse maksumust. Kui kõik sobib, klõpsa nupule EDASI. KONTAKTANDMED all tuleb täita kõik isetäidetavad väljad ning valida makseviis. Maksmist on võimalik valida pangalingi kaudu või pangaülekandega. Arve jõuab Sinu poolt märgitud e-posti aadressile.
Pärast arve tasumist on tellimus esitatud, ostu-müügileping loetakse sõlmituks ja tellimust
asutakse täitma, kui pole kokkulepitud teisiti.

Muudatuste tegemiseks, peale tellimuse esitamist tuleb pöörduda Sildipood.ee klienditeenindusse telefoni teel +372 4636 120 või e-posti teel info@sildipood.ee

Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

Kauba transport Eesti piires

Post24-ga saad tellida kaupu, millede kõikide külgede mõõdud jäävad alla 60 cm ja mille kaal jääb alla 25 kilo.

– Elukohajärgsesse postkontorisse saab tellida kaupu mille pikim külg on maksimaalselt 1,5 meetrit ja maksimaalne kaal on 30 kg. Postkontoris hoitakse pakki 15 kalendripäeva. Kui Sa selle aja jooksul pakile järele ei lähe, saadetakse pakk meile tagasi.

NB!
Kui tellimuse maksumus on üle € 30.- on transport Eesti piires TASUTA!
Sa näed seda kohe, kui oled ostu vormistamisega transpordiliigi valimiseni jõudnud.

Kauba transport Eestist väljapoole
Kui soovid kaupu tellida Eestist väljaspoole, siis palume meiega ühendust võtta
info@sildipood.ee, et täpsemalt kokku leppida.