Kohaletoimetamine

Sildipood.ee-st ostes on sul võimalus valida kahe kohaletoimetamise viisi vahel. Lisaks pakume võimalust kaubale ise järele tulla!

Kaubad toome Sinuni üldjuhul nelja tööpäeva jooksul. Kuid mõnikord (sõltuvalt transpordiviisist ja ka kaubast) võib see aega võtta kuni 7 tööpäeva.

Tellides vähemalt 30€ eest toome kaubad Sulle tasuta koju!

 

POST24 pakiautomaadid

Post24 pakiautomaati saad tellida kaupu, mille max kaal on 30 kg ja mille mõõdud ei ületa 41 cm x 38 cm 64 cm. Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Transporditasu on 3€. Kuid tellides vähemalt 30€ eest on transport tasuta!

 

Eesti Post

Eesti Posti abiga toome kaubad elukohajärgsesse või mõnda teise Sulle sobivasse postkontorisse. Eesti Post transpordtib kaupu mille pikim külg on maksimaalselt 1,5 meetrit ja maksimaalne kaal on 30 kg. Valides ostu vormistamisel kohaletoimetamisviisiks “Eesti Post” tuuakse tellitud kaup Teile kohale märgitud postkontorisse. Kui pakk on postkontoris kohal, saad teavituse SMSina või e-meilile. Postkontoris hoitakse pakki 15 kalendripäeva. Kui Sa selle aja jooksul pakile järele ei lähe, saadetakse pakk meile tagasi.

 

Kauba kohaletoimetamise hind sõltub tellitava kauba suurusest ja mahust. Kohaletoimetamise hinda näed ostukorvi lehel pärast transpordiliigi valimist. Tellides vähemalt 30€ eest on transport tasuta!

 

DPD kuller

 Kui soovid saada pakki DPD kulleriga saada meile sellekohane kiri. “DPD kuller” toob tellitud kauba Sulle kohale märgitud aadressi välisukseni. Peale seda, kui Sinu tellimusega seotud kaubad on komplekteeritud, võtab kuller Sinuga ühendust ning lepib kokku täpse kauba kohaletoimetamise aja.

 

Transport Eestist väljapoole

Kui soovid kaupu tellida Eestist väljapoole, siis palume meiega meili teel info@sildipood.ee ühendust võtta ja siis lepime transpordiviisis, -hinnas ja maksetingimustes eraldi kokku.