Vastutus
Kasutustingimused kehtivad Sildipoest toodete ja teenuste ostmisel ning reguleerivad õigussuhteid, mis on siduvaks Teie ja Recado Meedia OÜ registrikood 11295910, aadress Valli 1 Kärdla 92412, vahel sildipood.ee internetilehelt ostu sooritamisel.

Tingimused hõlmavad kõiki trükised ja tooteid, mille failid laetakse üles interneti tellimiskeskkonna kaudu või saadetakse e-posti vahendusel.
Recado Meedia vastutus Teie ees seoses Teie tellimusega s.h. seoses hilinenud ja ebakorrektsete tellimustega, piirdub konkreetse tellimuse maksumusega. Recado Meedia ei vastuta Teie poolt teenuse tellimisega toime pandud autoriõiguste või muude sarnaste õiguste rikkumise eest ega sellega seoses tekkinud kahju eest.
Teenuse osutamiseks lähtematerjalide esitamisega Recado Meediale kinnitate, et Teile kuuluvad kõik õigused selle materjali esitamiseks, avalikustamiseks, reprodutseerimiseks ja levitamiseks ning teenuse teostamine nende materjalide alusel on vastavuses seadusega. Recado Meedial ei lasu kohustust eelnimetatut kontrollida. Kui Teie eeltoodud kinnitus osutub ebaõigeks, olete kohustatud hüvitama sellega seoses tekkiva kahju, sh kahju, mis Recado Meedial tekib tema vastu nõuete esitamisest kolmandate isikute poolt. Recado Meedia ei ole kohustatud kontrollima Teie poolt esitatud lähteandmeid ja –materjale (sh paberi valik, digitaalsed originaalid) ega hindama nende kvaliteeti, sobivust ja piisavust trükiteenuse osutamiseks. Teie vastutate edastatud teabe eest, mida annate trükiteenuse tellimisel või trükiteenuse osutamise käigus.

Tellimine

Tellimuse vormistamine on lihtne.

Valige soovitud kaup ja lisage ostukorvi. Ostukorvis on võimalik kaupade koguseid muuta.

Ostu vormistamisel palume Teil sisestada korrektsed andmed, mida ostu vormistamise protsessis Teilt küsitakse. Sellest oleneb kauba tõrgeteta kohalejõudmine.

Tellimuse vormistamisel on Teil võimalik maksja ja tarneaadress eraldi määrata (olukorras, kus arve saaja ja tarneaadress on erinevad).

Kõik Sildipoes esitletud tootehinnad sisaldavad käibemaksu.

Kauba maksumusele lisandub kohaletoimetamise tasu vastavalt Teie poolt valitud tarneviisile.
Arve kauba ostu eest esitatakse Teile peale 100% tasumist.

Tasumine

Tellimuse eest tasumiseks on järgmised võimalused:

Pangalingid: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank, Pocopay

Ülekandega tellimuse alusel: tellimuse kinnitus edastatakse Teile peale tellimuse vormistamist e-maili teel Teie poolt tellimusel märgitud aadressile.

Recado Meedia on isikuandmete vastutav töötleja ja me edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kõik hinnnad, mis on toote juures on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Hinnad kehtivad tellimuse vormistamise hetkel ja vähemalt 2 kalendripäeva peale tellimuse vormistamist, kui valite makseviisiks ülekandega tasumise (maksetähtaeg 2 päeva).

Suuremahuliste ostude puhul on hinnapäringud oodatud info@sildipood.ee.
Päringus palume märkida:
toode
kogus
tellitud kauba sihtkoht (linn/maakond)
Tarne
Tellitud kaup toimetatakse Teieni Eesti piires Omniva pakiautomaadi vahendusel.
Kõikide tellimuste transpordi maksumus lisatakse tellimusele. Tasuta transport rakendub tellimusele alates 30 eurost.
Omniva pakiautomaadi teenust on võimalik kasutada kauba kättesaamiseks, kui kauba kaal on kuni 30kg või kauba mõõdud on kuni 39x38x64cm. Omniva pakiautomaadi valik tuleb teha ostu vormistamisel.
Tellitud kaup/kaubad jõuavad Teieni maksimaalselt 4 tööpäevaga peale tellimuse tasumist.
Privaatsus
Andmed, mida Teilt küsitakse ostu sooritamisel Sildipoes, käsitletakse Recado Meedia OÜ poes konfidentsiaalse infona ja on tagatud Eesti Vabariigis kehtestatud andmekaitseseadusest tulenevalt. 
Ostu vormistamisel on vajalik tellitud kauba kohaletoimetamiseks esitada:
*tellija nimi
*kontakttelefon
*aadress
*e-mail
Meile usaldatud andmeid ei avaldata kolmandale osapoolele, välja arvatud maksete teostamiseks ja transpordi korraldamiseks vajaminevad andmed.

Recado Meedia on isikuandmete vastutav töötleja ja me edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Tellitud kauba tagastamine
Olukorras, kus olete tellinud kauba, mis Teile ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva (alates kauba kättesaamisest) jooksul tellitud toode tagastada.
Peale toote tagastust, kantakse Teile 14 kalendripäeva jooksul ostusumma tagasi (k.a. transpordikulu) samale pangakontole, millelt toimus ostu eest tasumine.
Toote tagastuse korral palume Teil meiega kontakti võtta kirja teel e-mail info@sildipood.ee või helistada +372 463 6120. Teeme endast kõik oleneva, et toote tagastus Teile võimalikult lihtsaks muuta. 
Toote tagastuse korral pakume klientidele võimalust, kus kullerfirma võtab tagastatava toote Teile sobivalt aadressilt peale (nt. kauba tarneaadress). Antud olukorras Teile lisakulutusi sellega ei kaasne ja kaup toimetatakse kullerfirma poolt tagasi lattu. Tagastatava kauba üleandmisel palume kindlasti säilitada kauba üleandmise akt/saateleht, mis tõendab, et kaup on Teie poolt üle antud.

 Kirjalikus taasesitamist võimaldavas vormis palume märkida:
*tarbija nimi ja kontaktandmed
*tagastatava kauba pealevõtmise aadress EV piires
*tagastatav kaup
*võimalusel palume lisada tellimuse / arve number 
Tagastatav kaup peab olema kasutamata.

Tellitud kaupa ei ole võimalik tagastada toodete puhul, mis on valmistatud tellija vajadusi arvestades (eritellimus).